ARBOMEKS

"... SEPAR..."
ŞEFFAF PVC PLAKA VE BRANDA PERDELİ ENDÜSTRİYEL BÖLME & PERDE SİSTEMLERİ

İŞLETMENİZİN İÇİNDE yada DIŞINDA + DIŞ DEPO ve SUNDURMA ALTI BÖLÜMLERİNİZDE UZUNLUĞU ve YÜKSEKLİĞİ HER NE OLURSA OLSUN ENDÜSTRİYEL BÖLME ve PERDE SİSTEMLERİMİZ ile HİZMETİNİZDEYİZ.

ENERJİ TASARRUFU + İŞ GÜVENLİĞİ + SICAK - SOĞUK HAVA GEÇİŞİNİ ENGELLEME + İKLİM ŞARTLARINDAN KORUNMA + TOZ ve SAÇINTI GEÇİŞİNİ ENGELLEME + KUŞ GİRİŞİNİ ENGELLEME + UÇAN HAŞERE ENGELLEME + ZARARLI KOKU YAYAN KİMYASAL GEÇİŞİNİ ENGELLEME + YANGIN GÜVENLİĞİ SAĞLAMA
Şeffaf pvc plakadan mamul perde ve bölme sistemi. Şeffaf pvc palaka ve branda dan mamul bölme ve perde sistemi. Şeffaf pvc plakadan imal edilmiş açılır kapanır perde sistemi. Brandadan imal edilmiş arkasını göstermez sabit yada açılır kapanır perde sistemi. Rüzgara dayanıklı sundurma altı perde sistemi.
çelik konstrüksiyonlu pvc bölme sistemi arbomeks
TAMAMI SÖKÜLÜR TAKILIR ÇELİK KONSTRÜKSİYON ve AÇILIR KAPANIR PVC PLAKALI BÖLME SİSTEMİ

Şeffaf Pvc Plaka Perdeli İÇ MEKAN Depo ve Üretim Alanı Bölme Sistemleri.
Tamamı Sökülür - Takılır Birbirine Geçme Sistemi ile İmal Edilmiş ÇATI DAHİL Çelik Konstrüksiyon Sistemi

Şeffaf pvc plakalı bölme ve perdeleme sistemlerini tamamiyle müşterimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ÖZEL ölçülendirip + ÖZEL imal ediyoruz.

Çelik konstrüksiyon sisteminin tamamı özel projelendirilmiş birbirine geçen parçaların, civata + somun + köşebent duvar + flanş ve gizli birleşmeler ile sabitlenen ünitelerden oluşmaktadır.

Çelik konstrüksiyon sistemlerinde birincil amacımız müşterimizin mekanında her hangi bir imalat yapmadan ve üretimini durdurup aksatmadan, depolama alanınını kapatıp işleyişini engellemeden mümkün olan en kısa ve en güvenli ve en temiz şekilde kurulumu tamamlamaktır.

Çelik kontrüksiyon sistemlerimizde bir diğer önemli nokta ise makas ve kirişleri en güvenli ve sağlam şekilde imal ederken ZEMİNE DİKME yada DESTEK ATMADAN gerekli uzunluğu sağlayabilmektir.

Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak

Şeffaf Pvc Plaka Perdeli İÇ MEKAN Depo ve Üretim Alanı Bölme Sistemleri.
Tamamı Sökülür - Takılır Birbirine Geçme Sistemi ile İmal Edilmiş ÇATI DAHİL Çelik Konstrüksiyon Sistemi ile KOMPLE

İstikbal Sarnış depoları için ÖZEL imal edilmiş bu sökülür takılır çelik konstrüksiyon ve şeffaf pvc plakalı bölme sistemi temel amaç olarak atmosfer kontrolü sağlamak için üretilmiştir.

Bölme ve perdeleme sistemi ölçüleri en 8 metre uzunluk 32 metre ve yükseklik 4,5 metredir. Şeffaf Pvc Plakalı Endüstriyel Bölme Sistemi Özellikleri
Perdelerin beher bölmesi 8 metre uzunluğundadır.
Şeffaf Pvc Plaka Perdeler 0,8 mm pvc plakadan üretilmiştir.
Beher perde ana ölçüsü 137cm * 4,5metre dir.
Beher perde panelinin tüm kenarları arkalı önlü branda kaynatılarak genişlemesi yada daralması engellenmiştir.
Beher perde paneli uzun kenarına buylu boyunca yelken tipi özel fermuar dikilmiş olup her panel bir diğerine bu yöntemle bağlanır.
Her bölmenin birinci ve sonuncu panelinin branda kenarları içerisine gizlenmiş neodium mıknatuslar sayesinde kapatıldığında kenarlarda yer alan çelik konstrüksiyona tutunur ve böylece perde gergin kalır.

Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak

Şeffaf Pvc Plaka Perdeli SOĞUK HAVA DEPOSU İÇİN ÖZEL PERDELİ SICAKLIK KONTROL BÖLMESİ
Tamamı Sökülür - Takılır Birbirine Geçme Sistemi İle Tavana yada Duvarlara Tutunmayan Konstrüksiyon Sistemi Dahil Komple Sistem

Soğuk hava depolarında yaşanan en büyük problemlerden biri depo içindeki farklı alanların farklı soğutma derecelerinde tutulmasının neredeyse İMKANSIZ olmasıdır.

Havi Lojistik soğuk hava deposunda , depolama yapılan ve daima soğuk tutulması gereken alan ile paketleme yapılan alanın soğutma kontrolünün sağlanabilmesi için bu DEV bölme sistemini imal ettik.

Perde ölçüleri uzunluk 26 metre ve yükseklik 16 metredir.

Perdeler 1mm kalınlığında şeffaf pvc plakadan üretilmiştir. Beher panelin kenarları branda kaynaklamak sureti ile güçlendirilmiş ve genişlemesi yada daralması engellenmiştir.

Her bir panel özel imal edilmiş yelken tipi fermuarların uzun kenarlara dikilmesi sureti ile birbirine monte edilmiştir.

Her bir perde pananeli sökülür - takılır özelliktedir.

Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak

Şeffaf Pvc Plaka Perdeli DIŞ MEKAN Depo ve Üretim Alanlarını İKLİM ŞARTLARINDAN KORUMA amaçlı Bölme ve Perde Sistemleri.
Tamamı Sökülür - Takılır Birbirine Geçme Sistemi ile İmal Edilmiş Çelik Konstrüksiyon Sistemi Dahil

Dış mekan depo giriş çıkışları yada sundurma altında kullanılan alanlar RÜZGAR + YAĞMUR + TOZ ve benzeri iklim şartları ve olaylarından etkilenmeye,zarar görmeye son derece açıktırlar.

Bu ve benzeri olumsuz şartların üretiminizi aksatmasını veya depoladığınız ürünlerinize zarar vermesini engellemek amacı ile İKLİM ŞARTLARINA DAYANIKLI dış mekan endüstriyel bölme ve perdeleme sistemlerini ürettik.

Işık geçirgen şeffaf pvc plakaların kenarları genleşme yada daralmaya karşın branda kaynaklamak suretiyle güçlendirilmiş olup beher bölme kanadında yer alan pvc paneller özel fermuarlar ile birbirine bağlanarak bölme sistemi oluşturulmaktadır.

Bu özel yöntem ile montaj sorunsuzca ve müşterinin çalışmasını aksatmadan yapılarak tamamlanmaktadır.

Aynı zamanda her hangi bir sebep ile perdenin bir yada bir kaç panelinin hasar görmesi

Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak
durumunda yalnızca hasar gören panel sökülmekte ve pardenin geri kalanı kullanılabilmektedir.

Bölme sisteminin her bir perde paneli birbirinden bağımzız olduğu için farklı opsiyonlar ile imal edilebilir. Örneğin, tamamiyle şeffaf / Yarısı Şeffaf pva plaka + yarısı renkli branda / Tamamı renkli branda.

Bölme sistemi perdesi şiddetli rüzgar etkisini bertaraf etmek amacı ile içte , perde yüksekliğince boylu boyunca yer alan örgü kolonlar ile desteklenmektedir.

Yağmur ve benzeri iklim şartlarında perde arkasına geçişi engellemek amacı ile fermuarların yer aldığı perde dış yüzeyine , dışa bükümlü branda saçalkar ilave edilemtedir.

Perde panelleri altında " V " şeklinde yer alan branda saçaklar zeminden rüzgar ve su girişini maksimum oranda engeller. Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak

Şeffaf Pvc Plaka Perdeli İÇ MEKAN OTOMOBİL SERVİSLERİ & ATÖLYELER & DEPOLAR & ÜRETİM ALANLARI için Bölme ve perde Sistemleri.
Tamamı Sökülür - Takılır Çelik Konstrüksiyon Sistemi DAHİL

Açılır kapanır pvc bölme sistemi abomak


OTOMOBİL SERVİSLERİ VE ATÖLYELER İÇİN AÇILIR KAPANIR BÖLÜMLEME PERDE SİSTEMLERİ.
.

Tam Şeffaf yada Yarım Brandalı Depo - Üretim Alanı Bölme ve Makine Etrafı Kapama Perdeleri
Sabit Yada Açılır Kapanır Özellikte Üretilmektedir

brandalı pvc bölme perdesi
brandalı pvc bölme perdesi 2
brandalı pvc bölme perdesi açılma

Şeffaf Pvc Bölme Perdeleri imalat hane kapılarında yada içinde, depo kapılarında yada içeride yada her hangi bir makine parkurunun etrafını çevirmede kullanılır. Pvc bölme perdeleri SABİT yada AÇILIR- KAPANIR olarak imal edilir. Açılır- Kapanır modeller el ile açma kapama yada el ile açma ve kendiliğinden kapanma özelliğine sahiptir. Kendiliğinden kapanan perdeler makara ve karşılıklı denge ağırlığı sistemi ile çalışır. Yani perde bir ip ile çekilir ve açılır ve geçiş yapıldıktan sonra perde kendiliğinden kapanır.
İÇ MEKAN GÖRÜNMESİN istediğinizde renkli branda yüksekliği buna göre ayarlanır.Şeffaf Pvc Bölme Perdeleri makine etrafı çevirmede ÇAPAK , TOZ , TALAŞ , KIRPINTI sıçramasını yayılmasını önlemede kullanılır. Aynı zamanda GÜRÜLTÜ ENGELLEMEDE etkili bir bariyerdir.
Perdeler Şeffaf lduğu için kapatılan alana dış ortam ışığının geçmesine izin verir. Aydınlatmadan tasarruf sağlar.

Perde Sistemi Kullanım Video